Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205
- EAN: 4005086202054
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontmoet de schattige baby smurf met een beer van Schleich! Dit gedetailleerde figuurtje maakt deel uit van de De Smurfen collectie en is een perfect cadeau voor fans van deze geliefde personages. Met een hoogte van 4,5 cm is dit figuurtje ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar.
Het baby smurf figuurtje is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is voorzien van prachtige blauwe kleuren die met zorg zijn aangebracht. De CE-markering zorgt ervoor dat je kunt vertrouwen op de kwaliteit en veiligheid van dit product. Let op: vanwege kleine onderdelen is dit figuurtje niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Dit schattige speelfiguur heeft ook een educatieve waarde, aangezien het de verbeelding en creativiteit van kinderen stimuleert tijdens het spelen. Bovendien is het een ideaal verzamelobject voor zowel jonge als volwassen fans van De Smurfen.
De verpakking bevat alleen het baby smurf figuurtje met beer, waardoor het meteen klaar is om mee te spelen. Met een afmeting van 4 cm bij 4 cm bij 4 cm past dit figuurtje perfect in kleine handen en is het ideaal om overal mee naartoe te nemen. Voeg deze schattige baby smurf met beer vandaag nog toe aan je De Smurfen collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205 kopen voor de prijs van € 11,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | De Smurfen |
| EAN | 4005086202054 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4005086202054 |
Character
| Personage | De Smurfen |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Los |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Schleich |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086202054 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich - baby smurf met beer - De Smurfen - 4,5 cm - Nr. 20205 aankoopt