Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie
- EAN: 4059433398754
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie is een prachtig speelfiguur dat niet kan wachten om met je kind op avontuur te gaan! Met gedetailleerde afwerking en gemaakt van hoogwaardig kunststof, is deze merrie een perfecte aanvulling op de speelsets van Schleich, zoals de Farm World Aan de slag op de Western Ranch set.
De Amerikaanse Zadel Merrie is ideaal voor kinderen vanaf 5 jaar oud en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar. Het speelfiguur is zowel geschikt voor jongens als meisjes en stimuleert creatieve en fantasierijke speelsessies. Met een hoogte van 11.90 cm, breedte van 15 cm en lengte van 3.20 cm, is dit speelfiguur perfect om te combineren met andere figuren en speelsets.
Dit product is veilig voor kinderen en voldoet aan alle CE-markeringen. Het is van hoge kwaliteit en garandeert uren speelplezier. De verpakking heeft een afmeting van 140 mm bij 123 mm bij 38 mm en weegt slechts 0.13 kg. Dit speelfiguur is een geweldige keuze voor kinderen die graag hun eigen avonturen bedenken en beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie kopen voor de prijs van € 7,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,69 voor Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie is gemeten op 12-07-2025. De hoogste prijs was € 7,49 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,80. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4059433398754 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72164 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Schuilenburglaan 1, 7602BJ Almelo |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | verkoop@ottosimon.nl |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ottosimon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 11.90 cm |
| Product lengte | 3.20 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31640894581 |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 38 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433398754 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich 72164 Amerikaanse Zadel Merrie aankoopt