Schleich 72143 Quarter Hengst
- EAN: 4055744039935
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schleich 72143 Quarter Hengst is een prachtig vormgegeven speelfiguur van een Quarter Horse, bekend om hun indrukwekkende snelheid, vooral op korte afstanden. Deze hengst is op zoek naar een nieuwe stal en past perfect bij de Farm World speelsets van Schleich, zoals Aan de slag op de Western Ranch.
Het speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is mooi afgewerkt in detail. Met zijn realistische uitstraling zal deze Quarter Hengst zowel kinderen als volwassenen aanspreken. Het figuur heeft een bruine kleur en is ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
Dit speelgoed heeft geen geluidsfuncties of batterijen nodig, waardoor het eenvoudig en direct speelklaar is. De afmetingen van het product zijn 14.10 cm in breedte, 5 cm in hoogte en 3.50 cm in lengte. De verpakking heeft een breedte van 127 mm, een hoogte van 47 mm en een lengte van 183 mm, met een gewicht van 0.12 kg.
Met de Schleich 72143 Quarter Hengst kunnen kinderen hun fantasie en creativiteit de vrije loop laten, terwijl ze tegelijkertijd leren over dieren en boerderijen. Dit speelfiguur is een ideaal cadeau voor jongens en meisjes die van paarden en avontuur houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je Schleich 72143 Quarter Hengst kopen voor de prijs van € 7,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich 72143 Quarter Hengst te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich 72143 Quarter Hengst bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor Schleich 72143 Quarter Hengst is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 30-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4055744039935 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72143 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Schuilenburglaan 1, 7602BJ Almelo |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | verkoop@ottosimon.nl |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ottosimon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14.10 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij Manege |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31640894581 |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744039935 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich 72143 Quarter Hengst aankoopt