schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen
- EAN: 4005086704053
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Schleich 70405 is een prachtig speelgoedfiguur voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Dit figuur is gemaakt van hoogwaardig plastic en heeft een stoere zwarte kleur met zilveren accenten. Met een afmeting van 8.30 cm breed, 15.50 cm lang en 18.30 cm hoog, biedt dit speelfiguur urenlange speelplezier voor peuters en kleuters.
Het speelgoedfiguur maakt geen geluid, wat zorgt voor een rustige speelervaring. Het voldoet aan alle veiligheidsnormen en heeft de CE-markering, waardoor ouders gerust kunnen zijn over de kwaliteit en veiligheid van het product. Dit figuur van het merk Schleich is perfect voor zowel jongens als meisjes en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar.
De verpakking van het speelgoedfiguur heeft een afmeting van 186 mm in de breedte, 156 mm in de lengte en 78 mm in de hoogte. Met een verpakkingsgewicht van 0.14 kg is dit product makkelijk mee te nemen of cadeau te geven. Het speelgoedfiguren is geschikt voor kinderen en volwassenen die houden van creatief spelen en verzamelen.
Let op: dit speelgoedfiguur is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Het wordt aangeraden om het onder toezicht van volwassenen te gebruiken. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die van avontuurlijk spelen en fantasierijke verhalen houden. Laat de verbeelding van je kinderen tot leven komen met Schleich 70405!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen kopen voor de prijs van € 52,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 52,99 voor schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 52,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4005086704053 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70405 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.30 cm |
| Product hoogte | 18.30 cm |
| Product lengte | 15.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 156 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086704053 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich 70405 speelgoedfiguur kinderen aankoopt