Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant
- EAN: 4005086147553
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de schattige Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant, een prachtige toevoeging aan je collectie wild life dieren. Deze baby olifant is een waarlijk meesterwerk van kunststof vakmanschap. Met zijn realistische details en levensechte uitdrukking zal deze kleine olifant zeker de harten van zowel jonge als oudere liefhebbers van dieren veroveren.
Hoewel klein van stuk, brengt deze Aziatische Baby Olifant groots speelplezier. Perfect voor fantasierijk spel en educatief plezier, zal dit speelfiguur de verbeelding van kinderen stimuleren en tegelijkertijd hen kennis laten maken met de fascinerende wereld van wilde dieren. Een ideaal cadeau voor kinderen vanaf 3 jaar.
Met een afmeting van 8,50 cm breed, 4,70 cm hoog en 2,80 cm lang is deze Schleich baby olifant perfect om overal mee naartoe te nemen. Of het nu gaat om avonturen in de slaapkamer, in de speeltuin of buitenshuis, deze speelgoedolifant zal altijd voor uren speelplezier zorgen.
Dankzij het hoogwaardige materiaal en de aandacht voor detail is deze Aziatische Baby Olifant niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook om tentoon te stellen. Voeg hem toe aan je verzameling Schleich figuren of creëer je eigen mini-wildlife reserve. De mogelijkheden zijn eindeloos met deze prachtige baby olifant.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant kopen voor de prijs van € 10,08. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,03 op 10-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4005086147553 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 14755 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Olifant |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Schleich GmbH |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product hoogte | 4.70 cm |
| Product lengte | 2.80 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086147553 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich 14755 Aziatische Baby Olifant aankoopt