Schilderen op nummer - eenhoorn
- EAN: 4005556277988
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:29:45 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je innerlijke kunstenaar ontwaken met het Ravensburger Schilderen op Nummer - eenhoorn duo-pack! Dit pakket bevat twee schilderpanelen met grote oppervlakken en gekleurde buitenlijnen, waardoor zelfs kinderen vanaf 9 jaar gemakkelijk aan de slag kunnen. Met een breed scala aan kleuren kunnen jonge kunstenaars de afbeelding van een prachtige eenhoorn tot leven brengen en tegelijkertijd hun schildervaardigheden verbeteren.
De bijgeleverde acrylverf droogt snel, is op waterbasis en geurloos, waardoor het veilig en gemakkelijk te gebruiken is. Bovendien is het penseelreiniger overbodig, waardoor kinderen zich volledig kunnen concentreren op hun meesterwerk.
Dankzij de duidelijke instructies en genummerde vakjes is het schilderen op nummer een educatieve en leuke activiteit voor kinderen van alle niveaus. Met de aanbevolen minimumleeftijd van 9 jaar kunnen zowel jongens als meisjes genieten van het creëren van hun eigen kunstwerk en trots zijn op hun voltooide eenhoorn schilderij!
Met een verpakkingsgewicht van slechts 330 g en compacte afmetingen van 190 mm x 35 mm x 278 mm, is dit Ravensburger Schilderen op Nummer - eenhoorn duo-pack ideaal als cadeau of om mee te nemen op reis. Laat de creativiteit bloeien en geef je kinderen een unieke en stimulerende ervaring met dit leuke schilderset.
Ontdek de magie van schilderen en laat je fantasie de vrije loop met de Ravensburger Schilderen op Nummer - eenhoorn set. Een ideale combinatie van educatie, creativiteit en plezier voor jonge kunstenaars!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland
- Bij Dreamland kun je Schilderen op nummer - eenhoorn kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schilderen op nummer - eenhoorn te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schilderen op nummer - eenhoorn bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Schilderen op nummer - eenhoorn is gemeten op 16-01-2025. De hoogste prijs was € 21,95 op 26-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 330 g |
Productinformatie
| Kleur | Allerlei |
Productinformatie
| EAN | 4005556277988 |
| Merk | Ravensburger |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal producten per pakket | 2 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Dier | Eenhoorn |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands Frans |
| Thema | Dieren |
| Type hobby | Schilderen Schilderen op nummer |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
EAN
| EAN | 4005556277988 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schilderen op nummer - eenhoorn aankoopt