Schaken Classic Hout
- EAN: 6416739140247
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Klassiek schaakbord met eerste kwaliteit houten pionnen. Een spel dat plezier en uitdaging verzekert aan de hele familie. Inhoud: 32 houten schaakpionnen (16 witte en 16 zwarte), een houten schaakbord en spelregels. Dit klassieke spel biedt hoogwaardige houten speelstukken en zorgt telkens weer voor een uitdaging voor de hele familie. Met dit compacte spelbord dat kan worden omgevormd tot een handige opbergruimte voor de schaakstukken, is het makkelijk om overal te spelen. De grootte van het de grootste schaakstuk is 4 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Spelhuis kun je Schaken Classic Hout kopen voor de prijs van € 5,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schaken Classic Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Schaken Classic Hout in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Schaken Classic Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Schaken Classic Hout is gemeten op 19-01-2026. De hoogste prijs was € 9,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Schaakspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Schaakspel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 14024 |
| EAN | 6416739140247 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739140247 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schaken Classic Hout aankoopt