Schaakspel, Schaak cassette Fischer
- EAN: 4014156026056
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Schaken is een van de oudste strategische bordspellen wereldwijd. Het is algemeen geaccepteerd dat het schaakspel 4000 jaar geleden zijn ontstaan kende in landen als Perzië en India. Het moderne schaakspel, zoals we dat tegenwoordig kennen, is ongeveer 2000 jaar oud en is ontwikkeld tot een van de meest populaire spellen in de wereld. Schaken is een strategisch spel voor 2 spelers. Ondanks dat het een zeer ingewikkeld en geraffineerd spel is, kan het ook heel veel plezier brengen voor mensen die op een lager niveau willen spelen of simpelweg minder ervaring hebben. Kortom, een spel voor iedereen!
Schaak kassette, els, 40 mm veld, 78 mm Koningshoogte. Verzwaarde stukken met viltsokkel, Staunton, esdoorn. 400 x 205 x 55 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schaakspel, Schaak cassette Fischer kopen voor de prijs van € 63,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schaakspel, Schaak cassette Fischer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schaakspel, Schaak cassette Fischer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,36 voor Schaakspel, Schaak cassette Fischer is gemeten op 21-08-2025. De hoogste prijs was € 66,40 op 20-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 41,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.24 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Schaak casette met schaakstukken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039018 |
| EAN | 4014156026056 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 419 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156026056 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schaakspel, Schaak cassette Fischer aankoopt