Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5)
- EAN: 8718215132264
- Categorie(n): Speelborden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel in stijl en luxe met dit schaakbord in de kleur rood "DELUXE". Het bord heeft donkere velden van Red Ash en lichte velden van Wit Etable, met een rand ook van Red Ash. De hoogglans afwerking geeft een elegant tintje aan het bord. Verpakt in een individuele kartonnen doos, is dit schaakbord van 50 cm met velden van 50 mm een must-have voor elke schaakliefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5) kopen voor de prijs van € 94,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,95 voor Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5) is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 94,95 op 21-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| Spelsoort | Schaakspel |
Productinformatie
| Merk | raindroptime.com |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7055 |
| EAN | 8718215132264 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Schaak veldgrootte | 50 |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 550 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 550 mm |
| Verpakkingsinhoud | Schaakbord |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718215132264 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schaakbord Rood DELUXE Hoogglans 50 cm - velden 50 mm (#5) aankoopt