Met deze puzzel van Santa Claus in zijn arrenslee kun je 1000 stukjes plezier beleven. De puzzel is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar oud en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het is een legpuzzel met een feestdagenthema, perfect voor zowel kinderen als volwassenen. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een kleurrijk multicolor ontwerp. Daarnaast is de verpakking licht van gewicht, slechts 0.70 kg, en heeft afmetingen van 680 mm breed, 48 cm hoog en 277 mm breed, 60 mm hoog, 381 mm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Tactic |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56239 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Dier | Rendier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 680 mm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Puzzelthema | Feestdagen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 277 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
EAN
| EAN | 6416739562391 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Santa Claus in Sleigh - 1000 stukjes aankoopt