Saboteur
- EAN: 4007396049008
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Saboteur is een spannend rollenkaartspel waarbij schatgravers en saboteurs tegenover elkaar staan. Elke speler krijgt een rollenkaart toegewezen die aangeeft of ze een saboteur of een schatgravende dwerg zijn. Het doel van de schatgravers is om de schat te vinden, terwijl de saboteurs dit proberen te voorkomen door middel van sabotagemogelijkheden en het verkeerd aanleggen van gangen.
Het spel is ideaal voor grotere groepen, maar kan al gespeeld worden vanaf 3 spelers. Met een speelduur van 30 minuten is Saboteur een perfect spel voor een gezellige spelletjesavond. Bovendien bevordert het denkvermogen en strategisch inzicht van spelers, aangezien de ware identiteit van medespelers verborgen moet blijven.
Saboteur wordt uitgegeven door 999 Games en is gemaakt van hoogwaardig karton. Het spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar.
Met Saboteur kunnen spelers genieten van een interactieve en boeiende spelervaring zonder de noodzaak van internetverbindingen of extra applicaties. Het spel is een perfecte keuze voor gezinnen en vriendengroepen die op zoek zijn naar vermakelijk vermaak zonder digitale afleiding.
Vind jij de schat of ga je voor de sabotage? Ontdek het met Saboteur en ervaar de spanning van dit intrigerende rollenkaartspel. Verzamel de meeste beloningen en word de ultieme winnaar van het spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Saboteur kopen voor de prijs van € 22,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Saboteur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Saboteur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,20 voor Saboteur is gemeten op 11-03-2026. De hoogste prijs was € 36,00 op 22-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,80. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Saboteur |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 04900 |
| EAN | 4007396049008 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 9.600 cm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 12.400 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007396049008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Saboteur aankoopt