Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY
- EAN: 6091646979915
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:53:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Robotime Leger jeep, een prachtige houten 3D puzzel van Rokr die je zelf in elkaar kunt zetten met maar liefst 369 onderdelen. Deze DIY puzzel is niet alleen een plezier om in elkaar te zetten, maar ook een schitterende decoratie voor in huis. De draaiende elementen maken deze jeep een absolute eyecatcher in elke kamer.
De Robotime Leger jeep is gemaakt van hoogwaardig hout en heeft een afmeting van 18,9 x 9,9 x 8,9 cm. Met een montage tijd van 4-5 uur is dit het ideale project voor creatieve hobbyisten vanaf 14 jaar en ouder. En zelfs jongere puzzelaars kunnen met de hulp van ouders genieten van het plezier dat deze puzzel biedt.
Deze houten puzzel wordt geleverd zonder verf of lijm, waardoor je de vrijheid hebt om je eigen draai te geven aan het eindresultaat. Daarnaast is de Robotime Leger jeep voorzien van het CE-kwaliteitslabel, wat staat voor veiligheid en kwaliteit in speelgoed. Laat je fantasie de vrije loop en beleef urenlang puzzelplezier met deze unieke 3D puzzel.
Haal vandaag nog de Robotime Leger jeep in huis en laat je creativiteit de vrije loop. Deze prachtige DIY puzzel is niet alleen leuk om te maken, maar staat ook garant voor bewonderende blikken van gasten. Een perfect cadeau voor jezelf of voor een puzzelliefhebber in je omgeving!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 369 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 3 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6091646979915 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MC701 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:24 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.9 cm |
| Product hoogte | 8.9 cm |
| Product lengte | 18.9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6091646979915 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime Leger jeep - Rokr - Houten puzzel - 3D puzzel - DIY aankoopt