Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw
- EAN: 6946785116779
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D is een prachtig stukje decoratie voor in huis. Dit unieke model in retrostijl wordt geleverd met een vinylplaat waarop drie nostalgische liedjes staan: The Merry Gent, Memory Of A Dance, The Giant Killers. Met 424 onderdelen is deze elektrische platenspeler superleuk om zelf in elkaar te zetten. Het monteerproces is eenvoudig en voor kinderen van 14 jaar en ouder.
De houten modelbouwset is gemaakt van kwalitatief hout en kunststof en heeft een natuurlijke houtkleur. Met lasergesneden details ziet de grammofoon er zeer gedetailleerd uit. De afmetingen van het afgewerkte model zijn L 22,6 x B 26,1 x H 42,9 cm en het geheel wordt geleverd in een mooie cadeauverpakking.
De Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D is niet zomaar een speelgoed, het is educatief en leuk tegelijk. Door de montage leren kinderen op een speelse manier de werking van een voertuig begrijpen. Met Engelstalige instructies en een montagetijd van ongeveer 8 uur is dit bouwpakket een uitdagend en educatief project voor jong en oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw kopen voor de prijs van € 89,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw is gemeten op 20-08-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 11-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.81 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 424 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 5 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6946785116779 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LKB01D |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26.1 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 42.9 cm |
| Product lengte | 22.6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Diorama |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 239 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6946785116779 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime Klassieke Elektrische & Handgrammofoon LKB01D - Houten Modelbouw aankoopt