Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen
- EAN: 6096026145119
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van urenlang knutselplezier met de Robotime Joy's Eiland Woonkamer poppenhuis kit. Dit gedetailleerde houten modelbouwpakket is perfect voor tieners en volwassenen die van een creatieve uitdaging houden. Met de meegeleverde LED verlichting breng je deze prachtige woonkamer tot leven en creëer je een sfeervolle ambiance.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen kopen voor de prijs van € 20,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,00 voor Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 35,95 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 100 |
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6096026145119 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:10 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product gewicht | 0.98 kg |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen Helikopters Hijskranen Poppenhuis Ruimtevaart Sciencefiction Vliegtuigen Auto's Dieren Diorama Figuur Militaire voertuigen Motoren Rijtuigen Schepen Treinen Vrachtwagens |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 211 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6096026145119 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime - Joy's Eiland Woonkamer - Poppenhuis met LED verlichting - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen aankoopt