Robotime Cookii Bunny's Cookie Shop - Rolife DIY Miniature House Series - DG177 - Miniatuurhuis - Bouwpakket - Miniatuur - Cadeautip
- EAN: 6946785127300
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Stap binnen in de heerlijke wereld van het Robotime Cookii Bunny's Cookie Shop! Dit houten bouwpakket neemt je mee naar een levendige bakkerij vol zoete verrassingen. Hier vind je versgebakken koekjes, krakelingen en prachtige doosjes vol lekkernijen, allemaal klaar om ontdekt te worden. De schattige pootafdrukjes op de handgemaakte traktaties geven het geheel een speelse uitstraling, terwijl het nostalgische kanten kleedje een warm en huiselijk gevoel toevoegt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime Cookii Bunny's Cookie Shop - Rolife DIY Miniature House Series - DG177 - Miniatuurhuis - Bouwpakket - Miniatuur - Cadeautip bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,95 voor Robotime Cookii Bunny's Cookie Shop - Rolife DIY Miniature House Series - DG177 - Miniatuurhuis - Bouwpakket - Miniatuur - Cadeautip is gemeten op 16-01-2026. De hoogste prijs was € 37,95 op 16-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Robotime |
|---|
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 182 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6946785127300 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DG177 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Robotime |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Kleur | - |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12.6 cm |
| Product hoogte | 15.6 cm |
| Product lengte | 15.6 cm |
| Taal handleiding | Universeel Engels |
| Thema modelbouwpakket | Poppenhuis |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6946785127300 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime Cookii Bunny's Cookie Shop - Rolife DIY Miniature House Series - DG177 - Miniatuurhuis - Bouwpakket - Miniatuur - Cadeautip aankoopt