Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY
- EAN: 6091645672633
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw je eigen levensechte knikkerbaan met de Robotime Cog Coaster! Deze houten puzzel is perfect voor hobbyisten die graag creatief bezig zijn. Met maar liefst 233 onderdelen is dit DIY pakket een geweldige uitdaging en het resultaat mag er zijn: een prachtige knikkerbaan die ook echt werkt. Of je nu van puzzelen houdt of graag met knikkers speelt, met de Cog Coaster heb je urenlang plezier.
Wat deze knikkerbaan tot een bestseller maakt, is het feit dat hij niet alleen een mooie decoratie is, maar ook daadwerkelijk te gebruiken is om mee te spelen. Het DIY aspect van het bouwen met 233 onderdelen zorgt voor een interactieve ervaring die zowel voor volwassenen als kinderen vanaf 14 jaar geschikt is (met ouderlijke begeleiding).
Robotime staat bekend om zijn ruime ervaring in houten puzzels en dat zie je terug in de kwaliteit van de Cog Coaster. Met een focus op optimale functionaliteit en duurzaamheid ben je verzekerd van een product waar je lang plezier van zult hebben. Bovendien is het bouwen van deze knikkerbaan een leuke en leerzame activiteit voor iedereen.
De Cog Coaster wordt geleverd als compleet pakket zonder verf en lijm. De afmetingen van de knikkerbaan zijn 25.2 x 23 x 16.5 cm en de montage duurt gemiddeld 3 tot 5 uur. Met een moeilijkheidsgraad van niveau 4 is dit een uitdagend project voor de echte puzzelliefhebber. Bestel nu de Robotime Cog Coaster en ontdek het plezier van het bouwen van je eigen knikkerbaan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 233 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6091645672633 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:24 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 16.5 cm |
| Product lengte | 25.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
| EAN | 6091645672633 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime Cog Coaster - Rokr - Marble rush - Knikkerbaan - Houten puzzel - Volwassenen - 3D puzzel - Modelbouw - DIY aankoopt