Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama
- EAN: 6096029011008
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:53:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de mysterieuze wereld van het Robotime Magic House Book Nook TGB03 DIY miniatuurhuis, waar alleen degenen met een vleugje magie kunnen binnentreden. Dit betoverende steegje biedt alles wat je nodig hebt om je in een magische wereld te wanen. Met de 3D houten puzzelstukjes kun je nu je eigen magische huis bouwen, een unieke decoratie voor je boekenplank die er prachtig uitziet met de warme verlichting aan.
Dit DIY-pakket bevat alle benodigde onderdelen en gedetailleerde instructies om je op weg te helpen. Let op: hoewel sommige onderdelen voorgekleurd zijn, kan het pakket nog pigment bevatten dat zelf ingekleurd moet worden. Laat je creativiteit de vrije loop en creëer een uniek stuk dat helemaal van jou is.
Met een moeilijkheidsniveau van niveau 4 is dit project ideaal voor tieners en volwassenen die graag hun handen uit de mouwen steken. Het is ook een fantastisch cadeau voor doe-het-zelvers en liefhebbers van magie, perfect voor verjaardagen en feestdagen.
Dit Robotime modelbouwpakket is gemaakt van hoogwaardig hout en kunststof, met een schaal van 1:10. Het is een STEM-speelgoed dat zowel vermakelijk als educatief is, en wordt geleverd met instructies in het Engels en Nederlands. Laat je betoveren door de magie van het Robotime Magic House Book Nook en breng een stukje magie in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama kopen voor de prijs van € 37,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
- Op dit moment is Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,95 voor Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama is gemeten op 18-03-2026. De hoogste prijs was € 43,95 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 100 |
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6096029011008 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | November |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:10 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product gewicht | 0.80 kg |
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
| Thema modelbouwpakket | Auto's Dieren Diorama Figuur Gebouwen Helikopters Hijskranen Militaire voertuigen Motoren Poppenhuis Rijtuigen Ruimtevaart Schepen Sciencefiction Treinen Vliegtuigen Vrachtwagens |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6096029011008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robotime - Book Nook - Magic House - DIY pakket - Houten modelbouw - Modelbouw - DIY - Hout 3D puzzel - Tieners - Volwassenen - Diorama aankoopt