Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli
- EAN: 4891813831624
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor spannende avonturen met de Robocar Poli Die-Cast voertuig Poli! Als onderdeel van het Robocar Poli Reddingsteam is Poli altijd paraat om te helpen en de dag te redden. Dit metalen die-cast voertuig is van hoogwaardige kwaliteit en perfect om alle avonturen uit de TV serie Robocar Poli na te spelen.
Met de gedetailleerde politieauto Poli kunnen kinderen vanaf 3 jaar oud hun verbeelding de vrije loop laten en allerlei verhalen bedenken. Combineer dit die-cast voertuig met andere voertuigen uit de serie en beleef eindeloos speelplezier. Of koppel Poli aan het Robocar Poli Transformerende Hoofdstation of de Robocar Poli Schoolbus voor nog meer actie!
De afmetingen van de Robocar Poli Die-Cast voertuig Poli zijn 3.5 cm breed, 6 cm lang en 4 cm hoog. Met zijn donkerblauwe kleur en robuuste metalen materiaal is dit voertuig niet alleen stoer om mee te spelen, maar ook een aanwinst voor de verzameling van elke fan van de serie. Bovendien voldoet dit product aan de CE kwaliteitsnormen, waardoor je verzekerd bent van veilig speelplezier voor kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 12,99 op 06-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Productinformatie
| Kleur | Donkerblauw |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Robocar Poli |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SL83162 |
| EAN | 4891813831624 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product gewicht | 100 kg |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Nederlands Niet van toepassing |
| Type speelgoedvoertuig | Takelwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 162 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4891813831624 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robocar Poli Die-Cast voertuig - Poli aankoopt