Robo Alive Giant Tarantula ZURU
- EAN: 4894680021396
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Pas op! Het is Robo Alive Giant Tarantula! Deze griezelige crawly gebruikt slimme bewegingstechnologie om een echte spin na te bootsen in kippenvelechte details! Verstop de reuzentarantula onder de eettafel voor een griezelige grap of stop hem in de rugzak van je broer of zus voor een schooldag. Verhoog de schrikfactor met ultragriezelig spinnenwebslijm om ze de kriebels te geven! De Giant Tarantula is een ultrarealistische tanden klapperende maat met spidey specifieke details die oh zo griezelig zijn! Maak ook een griezelig web met het bijgevoegde slijm. Geschikt vanaf 3 jaar.
De Robo Alive Giant Tarantula met levensechte details en slijm van het merk ZURU is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze griezelige kruiper maakt gebruik van smart-bewegingstechnologie om een echte spin tot in de kleinste details na te bootsen. Verstop de Giant Tarantula onder de eettafel voor een familie schrikmoment of stop hem in de rugzak van een broertje of zusje voor een dag vol spanning op school. Voeg het ultra-spooky spinnenweb slijm toe om de schrikfactor te verhogen! De Giant Tarantula is van hoogwaardige kwaliteit met specifieke details die zorgen voor een echte griezelervaring. Een geweldige toevoeging voor een avond vol enge avonturen!
De materialen van deze speelgoedspin zijn van plastic en zijn CE-gecertificeerd voor veilig spelen. Met een lengte van 385 cm, een breedte van 100 cm en een hoogte van 355 cm is deze robotspin van ZURU een indrukwekkende aanvulling op elke speelgoedcollectie. De Giant Tarantula vereist 3 AA-batterijen en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar. Niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsenwinkel be
- Bij Top1Toys kun je Robo Alive Giant Tarantula ZURU kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Robo Alive Giant Tarantula ZURU te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Robo Alive Giant Tarantula ZURU bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Robo Alive Giant Tarantula ZURU is gemeten op 12-01-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 19,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | ZURU |
| EAN | 4894680021396 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7170 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | verpakkingsinhoud |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | AA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolore |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | ZURU |
| Product breedte | 100 cm |
| Product hoogte | 355 cm |
| Product lengte | 385 cm |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 357 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4894680021396 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Robo Alive Giant Tarantula ZURU aankoopt