Risk Junior - Kinderspel
- EAN: 5010993647750
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Risk Junior is een geweldige manier om kinderen kennis te laten maken met het iconische merk Risk. Het bordspel is eenvoudig te leren en heeft een boeiend piratenthema met gave kleurrijke illustraties. Je verplaatst je pion in de vorm van een boot over het bord op zoek naar begraven schatten. Ondertussen moet je zorgen voor controle over de eilanden met als doel de meeste buit te verzamelen om te winnen. Voor dit spel hoeven kinderen niet te kunnen lezen. Het spel is snel in te stellen en kan in minder dan 30 minuten gespeeld worden.
In Risk Junior is het doel eenvoudig, probeer om de landen van tegenstanders te veroveren en vernietigen en je eigen leger verder uit te breiden. Afhankelijk van de dobbelstenen wordt bepaald wie het gebied heeft veroverd of juist moet verlaten. Dit spel is specifiek gericht op de jongere spelers vanaf 5 jaar. Ben jij bereid jou leven te risk-eren?
Geslacht: junior
Materiaal: karton, kunststof
Aantal spelers: 2-4
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 5 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Risk Junior - Kinderspel kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Risk Junior - Kinderspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Risk Junior - Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Risk Junior - Kinderspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord, 4 pionnen (in de vorm van een boot), 2 dobbelstenen, 32 piraten fiches (8 rode, 8 gele, 8 groene en 8 blauwe), 12 schatten (in de vorm van kaarten) en handleiding |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E6936104 |
| EAN | 5010993647750 |
| Editie | Junior |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993647750 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Risk Junior - Kinderspel aankoopt