Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien]
- EAN: 4029811461875
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ring Toss Drankspel, ook wel bekend als HOOKS! Hoe te spelen: Plaats de houten beker in de middelste cirkel, probeer de ringen aan de haken te krijgen en ga! Elke keer dat je de haak landt, verplaats je de houten beker 1 vakje richting je tegenstander. De speler wint wanneer de houten beker van het einde van de ladder beweegt (dus vanuit het midden 3x raken) Speel elke game in stijl door vóór het spel een weddenschap met je concurrent in te maken. Eenvoudige montage Wordt compleet geleverd. Kan worden afgebroken voor eenvoudige reizen of opslag. Heel simpel in elkaar te zetten!
De Wooden Ring Toss Drinking Game is het ideale spel om plezier en uitdaging te combineren samen met je vrienden. Dit vermakelijke spel zorgt voor veel fanatisme, maar vooral voor veel plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien] kopen voor de prijs van € 22,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,00 voor Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien] is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 25,71 op 06-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,71. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | Het complete spel |
Productinformatie
| Merk | Out of the Blue |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 79/3915 |
| EAN | 4029811461875 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4029811461875 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ring Toss Drankspel [bekend van tiktok] [ring gooien] aankoopt