Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm
- EAN: 5413911049290
- Categorie(n): RC Onderdelen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zoek niet verder naar hoogwaardig zelfklevend klittenband, want Revtec biedt de perfecte oplossing. Het klittenband is 20mm breed en wordt geleverd in een handige lengte van 50cm. Of je nu creatief aan de slag wilt gaan, iets wilt repareren of organiseren, dit klittenband is veelzijdig in gebruik en van uitstekende kwaliteit.
Het zelfklevende klittenband van Revtec is eenvoudig te gebruiken en biedt een sterke hechting. Verander een rommelige situatie in een georganiseerde omgeving door dit klittenband te gebruiken. Dankzij de kwaliteit en duurzaamheid van Revtec ben je verzekerd van langdurig gebruiksgemak.
Merk: Revtec
EAN: 5413911049290
Aanbevolen minimum leeftijd: 6 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Doelgroep: Kinderen en volwassenen
Product gewicht: 2 g
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm kopen voor de prijs van € 4,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,75 voor Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 4,75 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Revtec |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Revtec |
| EAN | 5413911049290 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 2 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413911049290 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revtec - Velcro klittenband zelfklevend - 20mm breed - 50 cm aankoopt