Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st
- EAN: 5413911104739
- Categorie(n): RC Onderdelen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Revtec kogellagers met keramische kogels en ABEC 3 classificatie zijn van uitstekende kwaliteit en worden aangeboden voor een scherpe prijs. Met rubberen dichting zorgen deze lagers voor soepele en efficiënte werking in diverse toepassingen. Met de afmetingen 5X10X4C zijn ze specifiek ontworpen als MR105-2RS/C en worden geleverd in een set van 2 stuks.
De verpakkingsgewicht van deze kogellagers bedraagt slechts 0.01 kg, wat zorgt voor gemakkelijk transport en gebruik. Daarnaast biedt Revtec een fabrieksgarantie van 2 jaar met carry-in reparatie, waardoor je verzekerd bent van duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Dit product, met EAN 5413911104739, werd geïntroduceerd in november 2020 en wordt ondersteund met updates. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar is het geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Bovendien weegt het slechts 12 g en heeft het een verpakking van 25x25x25 cm.
Met deze Revtec kogellagers ben je verzekerd van hoogwaardige prestaties en langdurige functionaliteit. Of je nu een hobbyist bent of een professional, deze kogellagers bieden de betrouwbaarheid en precisie die je nodig hebt voor al je projecten. Bestel ze vandaag nog en ervaar het verschil!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st kopen voor de prijs van € 16,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,00 voor Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Revtec |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Revtec |
| EAN | 5413911104739 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Gevaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 12 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413911104739 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revtec - Kogellager - Keramische Kogels - ABEC 3 - Rubber Dichting - 5X10X4C - MR105-2RS/C - 2 st aankoopt