Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st
- EAN: 5413911022897
- Categorie(n): RC Onderdelen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Revtec Dopmoer is een handige set van 10 stuks dopmoeren in maat M3, gemaakt van hoogwaardig inox. Met deze dopmoeren heb je altijd de juiste bevestigingsmaterialen bij de hand voor diverse klussen.
De verpakkingsgewicht van de Revtec Dopmoer is slechts 0.02 kg, waardoor ze gemakkelijk te hanteren en op te bergen zijn. De fabrieksgarantie termijn bedraagt 2 jaar en de reparatie wordt uitgevoerd via carry-in service.
De Revtec Dopmoer is vervaardigd door het merk Revtec en heeft het EAN nummer 5413911022897. Deze dopmoeren kunnen zelfstandig niet met internet verbinden, evenals dat er geen app of betaalde diensten vereist zijn voor volledige functionaliteit.
Met een introductiejaar van 2020 en een introductiemaand van april, voldoet de Revtec Dopmoer aan hoge kwaliteitsnormen. Deze set is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): TopRC
- Bij TopRC kun je Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st kopen voor de prijs van € 6,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,00 voor Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Revtec |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Revtec |
| EAN | 5413911022897 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Gevaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 17 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413911022897 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revtec - Dopmoer - M3 - Inox - 10 st aankoopt