Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard
- EAN: 8718026301125
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in het wilde westen met de Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard. Een onverschrokken bandiet en zijn rebelse bende zitten op de vlucht voor een vastberaden wetshandhaver voor misdaden die ze ontkennen te hebben begaan. Gedwongen om hulp te zoeken bij dubieuze vreemdelingen, zal slechts één partij als overwinnaar uit de strijd komen. Durf jij de uitdaging aan?
Deze Nederlandstalige uitbreiding voegt een heel scala aan gevaar toe aan het basisspel. Van een gestoorde gemaskerde messenwerper tot vreemde lichten in het bos en een geheime vallei vol met gevaren - zowel de wetshandhaver als de bandiet moeten hun verstand gebruiken om te overleven. Combineer deze uitbreiding met het basisspel en bouw je eigen kaartendeck door nieuwe kaarten toe te voegen aan de vooraf samengestelde decks, en ontdek nieuwe tactieken om je eigen speelstijl te bepalen. De toevoeging van unieke kaarten aan alle bestaande decks zorgt voor meer herspeelbaarheid en avontuur in je spel.
Revolver: Death Rides a Horse bevat tevens nieuwe kaarten voor beide spelers waarmee ze hun decks kunnen aanpassen, waardoor er meer variatie en herspeelbaarheid ontstaat bij elk potje. Deze uitbreiding is een must-have voor fans van strategische spellen die op zoek zijn naar een spannend avontuur in het ruige westen.
Merk: White Goblin Games
MPN (Manufacturer Part Number): WGG1320
EAN: 8718026301125
Aanbevolen minimum leeftijd: 12 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Speelduur: 45 minuten
Spelsoort: Strategisch spel
Taal spel: Nederlands
Maximaal aantal spelers: 2
Minimale aantal spelers: 2
Doelgroep: Volwassenen (Jongens en meisjes)
Geslacht: Unisex
De verpakking heeft de volgende afmetingen:
- Breedte: 75 mm
- Hoogte: 20 mm
- Lengte: 117 mm
- Gewicht: 0.08 kg
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelspul
- Bij Spelspul kun je Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard kopen voor de prijs van € 10,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard is gemeten op 30-05-2025. De hoogste prijs was € 10,50 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,51. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1320 |
| EAN | 8718026301125 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 117 mm |
EAN
| EAN | 8718026301125 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revolver uitbreiding 1.5: De dood komt te paard aankoopt