Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend
- EAN: 8718026300852
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stel je eigen strategische deck samen met de Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend. Voeg nieuwe kaarten toe aan je arsenaal en verken innovatieve tactieken om je tegenstander te slim af te zijn. In deze uitbreiding introduceert het spel twee nieuwe iconen, een nieuwe winconditie voor de McReady-speler en een geheel nieuwe locatie: de San Manzanillo-gevangenis. Hier kan Jack Colty een medegevangene bevrijden, maar pas op, in de gevangenis gelden andere regels en alleen het meest meedogenloze vuurgevecht zal daar de winnaar bepalen!
Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend is een Nederlandstalig strategisch spel van het merk White Goblin Games. Het spel is geschikt voor volwassenen en heeft een speelduur van ongeveer 45 minuten. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit spel ideaal voor jongens en meisjes die van uitdagende gameplay houden. Het kan met 2 spelers worden gespeeld en biedt een spannende en meeslepende ervaring vol actie en strategie.
De verpakking van Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend heeft een gewicht van 0.08 kg, een breedte van 68 mm, een hoogte van 17 mm en een lengte van 117 mm. Dit product heeft het EAN-nummer 8718026300852 en de MPN is WGG1232. Met nieuwe kaarten en unieke mogelijkheden om je spel aan te passen, brengt deze uitbreiding een frisse wind in je spelervaring en zorgt voor eindeloze variatie en herspeelbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Spelspul kun je Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend kopen voor de prijs van € 10,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,50 voor Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend is gemeten op 01-02-2025. De hoogste prijs was € 10,50 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1232 |
| EAN | 8718026300852 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Verpakking breedte | 68 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 117 mm |
EAN
| EAN | 8718026300852 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revolver uitbreiding 1.2: De Jacht Is Geopend aankoopt