Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels
- EAN: 8718026301118
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een bloeddorstige bandiet en zijn opstandige bende proberen te ontsnappen aan een overijverige vertegenwoordiger van de wet voor misdaden die zij ontkennen gepleegd te hebben en zijn noodgedwongen hulp te accepteren van minder betrouwbare vreemdelingen. Uiteindelijk zal slechts één partij de overwinning claimen. Ben jij dat?
Dit spel, Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels, is een strategisch spel met een speeltijd van 45 minuten. Het is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het kan gespeeld worden door 2 spelers en is zowel voor jongens als meisjes. Het vereist geen batterijen en is gemaakt van karton. Het merk van dit spel is White Goblin Games met het MPN-nummer WGG1319 en EAN-code 8718026301118.
De verpakkingsgewicht is 0.09 kg met afmetingen van 65 mm breed, 17 mm hoog en 116 mm lang. Dit spel vereist geen verbinding met internet, geen app voor volledige functionaliteit en geen betaalde diensten. Het is niet compatibel met andere apparaten en vereist geen wifi of bluetooth. Het is ook niet van toepassing voor mobiele data verbinding en delen van gebruikersgegevens.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,95 op 11-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1319 |
| EAN | 8718026301118 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026301118 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revolver expansion 1.5: Death Rides a Horse - Engels aankoopt