Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels
- EAN: 8718026300999
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In een gevaarlijke race om de 3:15 Rattlesnake Express te bereiken stuit Jack 'the Crow" Colty op curiositeiten, geluiden, geuren en persoonlijkheden die thuishoren in het wilde grensgebied langs de Devil's River, ver van het dichtstbijzijnde dorpje. Colonel Ned Mc Ready is de aangewezen man om hem te vangen, gewapend met zijn verstand, een sluipschuttersgeweer en een groep bloeddorstige schutters. Aan het einde van de dag zal slechts één partij de overwinning claimen.
Beste bezoeker, welkom bij de uitbreiding van Revolver 1.3: Vengeance on the Frontier. Neem plaats en laat me je meenemen op een episch avontuur in het Wilde Westen. De uitbreiding biedt spelers de mogelijkheid om kaarten te kopen uit een apart, neutraal Frontier-deck met verdiende dollar-munten. Hierdoor ontstaan keuzemogelijkheden en bedreigingen die de spanning en strategie verhogen.
Revolver: Vengeance on the Frontier voegt nieuwe winnende voorwaarden toe voor McReady en introduceert kaarten die de decks van beide spelers aanpassen, waardoor elke speelsessie uniek wordt. Daag jezelf uit in het San Manzanillo-gevangenislocatie en overwin je tegenstander met slimme zetten en strategische beslissingen. Durf jij de confrontatie aan?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Bol.com kun je Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels kopen voor de prijs van € 8,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,50 voor Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,95 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1304 |
| EAN | 8718026300999 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026300999 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revolver expansion 1.3: Vengeance on the Frontier - Engels aankoopt