Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket
- EAN: 4009803003221
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer je eigen epische Star Wars gevechten met de Revell 00322 Imperial AT-AT kartonnen modelbouwkit. Dit model is een gedetailleerde reproductie van de iconische All Terrain Armored Transporter, ook bekend als de AT-AT walker, die wordt gebruikt door keizerlijke grondtroepen. Met een verpakking breedte van 248 mm, hoogte van 64 mm en lengte van 358 mm, geeft dit model je een imposant en realistisch stukje Star Wars universum om zelf in elkaar te zetten.
Het kartonnen modelbouwpakket bevat geen verf of lijm, waardoor je de vrijheid hebt om je creativiteit de vrije loop te laten en zelf te beslissen hoe je je AT-AT walker wilt afwerken. Dit STEM-speelgoed is perfect voor fans van alle leeftijden die graag hun eigen unieke Star Wars collectie willen bouwen. De meegeleverde Engelse handleiding helpt je stap voor stap bij het in elkaar zetten van dit prachtige Sciencefiction thema-modelbouwpakket.
Met het kwaliteitslabel CE ben je verzekerd van een product van hoge standaard en kwaliteit. De Revell 00322 Imperial AT-AT kartonnen modelbouwkit vereist geen internetverbinding, app of betaalde diensten voor volledige functionaliteit. Het is dan ook niet van toepassing of het product compatibel is met bepaalde apparaten, aangezien je met dit model puur geniet van het bouwproces en het eindresultaat.
Stap in de wereld van Star Wars en breng je favoriete personages tot leven met dit doe-het-zelf modelbouwpakket. Met de AT-AT walker als middelpunt van je verzameling, zul je keer op keer herinnerd worden aan de epische avonturen uit het Star Wars universum. Ga de uitdaging aan en bouw vandaag nog je eigen Revell 00322 Imperial AT-AT kartonnen modelbouwkit!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 52,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 73,99 op 29-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.22 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Karton |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803003221 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV00322 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Karton |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Sciencefiction |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 248 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803003221 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Revell 00322 Star Wars Imperial AT-AT Karton Modelbouwpakket aankoopt