Retro Roller Loopauto Jack
- EAN: 8712051211756
- Categorie(n): Loopauto's
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Retro Roller Loopauto Jack kan jouw kind op avontuur gaan in stijl! Deze klassieke loopauto is ontworpen in een uniek retro design en zal zeker de aandacht trekken. Dankzij de stevige metalen constructie is de loopauto duurzaam en veilig voor urenlang speelplezier. De rode kleur en racestrepen geven de loopauto een stoere uitstraling waar elk kind dol op zal zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsenwinkel be
- Bij Alternate kun je Retro Roller Loopauto Jack kopen voor de prijs van € 79,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Retro Roller Loopauto Jack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Retro Roller Loopauto Jack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 67,99 voor Retro Roller Loopauto Jack is gemeten op 15-07-2025. De hoogste prijs was € 89,99 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 22,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Geslacht | Unisex |
Gebruik
| Zithoogte | 30 cm |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Massieve banden |
Algemene kenmerken
| Merk | Retro Roller |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakkingsgewicht | 6 kg |
| EAN | 8712051211756 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | trf-RR-JACK |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@vandermeulen.com |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief duwstang | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 5.4 kg |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515435635 |
| Type loopauto | Retro |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 81 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712051211756 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Retro Roller Loopauto Jack aankoopt