Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A
- EAN: 4052025902810
- Categorie(n): Speelkleden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak de speelruimte van je kinderen compleet met de Relaxdays speelmat verkeer. Dit kleurrijke verkeerskleed is een ware blikvanger in elke kinderkamer en biedt eindeloze speelplezier voor zowel jongens als meisjes. De unieke vormgeving, met straten en huizen, stelt kinderen in staat om hun creativiteit en fantasie de vrije loop te laten. Laat ze spannende verhalen bedenken en naspelen, terwijl ze genieten van een veilige en comfortabele speelomgeving.
Met een afmeting van 120 x 80 cm biedt deze speelmat voldoende ruimte voor al hun avonturen. Het kindervloerkleed is vervaardigd uit hoogwaardig PVC, dat vrij is van schadelijke stoffen, zodat je met een gerust hart je kinderen kunt laten spelen. Bovendien is het kleed ideaal voor op koude vloeren, waardoor koude voeten verleden tijd zijn. De schokdempende werking zorgt ervoor dat ze veilig en met plezier kunnen spelen.
Het onderhoud van de Relaxdays speelmat is eenvoudig en snel. Een doekje is voldoende om de mat weer schoon te maken, zodat hij altijd mooi en fris blijft. Aan het einde van de speelbeurt rol je de mat eenvoudig op, waardoor hij gemakkelijk op te bergen is. Dit maakt de speelmat niet alleen praktisch, maar ook een uitstekende toevoeging aan elke kinderkamer.
De speelmat is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar tot en met 99 jaar, waardoor hij een langere levensduur heeft en met je kind meegroeit. Daarnaast is de mat CE-gemarkeerd, wat garantie biedt voor zijn kwaliteit en veiligheid. Laat je kinderen genieten van het spelen op deze prachtige verkeerskleed en stimuleer tegelijkertijd hun creativiteit!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A is gemeten op 12-07-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Relaxdays |
|---|
Productinformatie
| Product lengte | 80 cm |
| Product breedte | 120 cm |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | groen grijs donkergroen |
| Materiaal | PVC |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Speelkleed | Verkeerskleed |
| Verpakking breedte | 10.5 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 80.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025902810 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays speelmat verkeer - verkeerskleed - kindertapiijt - speelkleed kinderkamer - kind - A aankoopt