Relaxdays speelmat puzzel - met rand - puzzelmat - foam speeltegels - speeltapijt baby - grijs
- EAN: 4052025889890
- Categorie(n): Speelkleden
De Relaxdays speelmat puzzel is perfect voor urenlang speelplezier voor je kinderen. Met afmetingen van 150 cm bij 150 cm biedt deze puzzelmat voldoende ruimte voor creatief spelen. De grijze foam speeltegels zorgen voor een zachte ondergrond die de impact van vallen en stoten absorbeert, waardoor het speeltapijt ideaal is voor jonge kinderen.
De puzzelmat is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. De CE-markering geeft aan dat dit speelgoed voldoet aan de Europese veiligheidsnormen. De grijze en witte kleuren passen goed in elke kinderkamer, terwijl het materiaal van foam zorgt voor duurzaamheid en comfort.
De verpakking van de speelmat heeft een breedte van 63,5 cm, een hoogte van 10 cm en een lengte van 63,5 cm. Met een gewicht van 2,1 kg is de puzzelmat eenvoudig op te bergen of te verplaatsen. In de doos vind je de speelmat, decoratie is niet inbegrepen. De handleiding is universeel, wat betekent dat deze voor iedereen eenvoudig te begrijpen is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays speelmat puzzel - met rand - puzzelmat - foam speeltegels - speeltapijt baby - grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,95 voor Relaxdays speelmat puzzel - met rand - puzzelmat - foam speeltegels - speeltapijt baby - grijs is gemeten op 29-01-2025. De hoogste prijs was € 34,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Foam |
| Merk | Relaxdays |
Productinformatie
| Product lengte | 150 cm |
| Product breedte | 150 cm |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | grijs wit |
| Materiaal | Foam |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Speelkleed | Puzzelmat |
| Verpakking breedte | 63.5 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 63.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.1 kg |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025889890 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays speelmat puzzel - met rand - puzzelmat - foam speeltegels - speeltapijt baby - grijs aankoopt