Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze
- EAN: 4052025890025
- Categorie(n): Speelkleden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Relaxdays speelmat foam is perfect voor de kinderkamer. Met zachte puzzelmat tegels in de kleuren roze en felroze, zorgt deze speelmat voor uren speelplezier. De afmetingen van de speelmat zijn 31.50 cm bij 31.50 cm. De aanbevolen leeftijd voor deze speelmat is tussen de 3 en 99 jaar, waardoor kinderen van verschillende leeftijden er plezier aan kunnen beleven. Gemaakt van foam, is deze speelmat veilig en comfortabel om op te spelen. De verpakking heeft een afmeting van 33 cm lengte, 33.5 cm breedte en 10.5 cm hoogte, met een gewicht van 0.71 kg. In de verpakking vind je de speelmat, decoratie is niet inbegrepen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze is gemeten op 05-09-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Foam |
|---|---|
| Merk | Relaxdays |
Productinformatie
| Product lengte | 31.50 cm |
| Product breedte | 31.50 cm |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | roze felroze |
| Materiaal | Foam |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type Speelkleed | Puzzelmat |
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 33.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025890025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays speelmat foam - hart - zachte puzzelmat - speeltegels kinderkamer - kinderen - roze-felroze aankoopt