Relaxdays bellenblaas pistool op batterijen - bellenblaasmachine automatisch - met licht
- EAN: 4052025206031
- Categorie(n): Bellenblaas
Met het Relaxdays bellenblaas pistool op batterijen kunnen kinderen eindeloos bubbels blazen. Dit bellenblaaspistool werkt automatisch en is voorzien van lichteffecten, wat zorgt voor extra speelplezier. Het pistool is transparant van kleur en wordt geleverd door het merk Relaxdays. Het is geschikt voor kinderen van alle leeftijden, vanaf 0 jaar tot 99 jaar. De verpakking heeft een breedte van 153 mm, een hoogte van 52 mm, en een lengte van 210 mm, met een gewicht van 0.21 kg. Bovendien is het product voorzien van een CE-markering en is eWaste van toepassing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays bellenblaas pistool op batterijen - bellenblaasmachine automatisch - met licht bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Relaxdays bellenblaas pistool op batterijen - bellenblaasmachine automatisch - met licht is gemeten op 03-02-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Relaxdays |
|---|
Productinformatie
| Kleur | transparant roze groen |
Productinformatie
| Merk | Relaxdays |
| EAN | 4052025206031 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4052025206031 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays bellenblaas pistool op batterijen - bellenblaasmachine automatisch - met licht aankoopt