Relaxdays 5x elastiek pistool - geweer - houten pistool - speelgoedpistool - elastiekjes
- EAN: 4052025284367
- Categorie(n): Speelgoedpistool
Laat je kinderen hun innerlijke cowboy of cowgirl naar boven halen met dit houten elastiek pistool van Relaxdays. Dit leuke speelgoedgeweer wordt geleverd in een set van 5, dus er is genoeg plezier voor iedereen! Met de 25 elastieken kunnen ze tot wel 6 meter ver schieten, waardoor ze een geweldige tijd kunnen hebben in de tuin of op een feestje.
Het pistool heeft een halfautomatische trekker, wat betekent dat ze tot 5 schoten achter elkaar kunnen lossen zonder telkens opnieuw te hoeven laden. Hierdoor kunnen ze zich moeiteloos vermaken zonder onderbreking. Daarnaast is dit houten speelgoed niet alleen leuk, maar ook veilig voor kinderen ouder dan 3 jaar.
Met een totale afmeting van ongeveer 12 x 2 x 25 cm en een gewicht van slechts 90 g, is dit elastiek pistool eenvoudig te hanteren en mee te nemen. Het natuurlijke houten ontwerp geeft het een klassieke uitstraling en de kleuren lichtbruin en zwart zorgen ervoor dat het er stoer uitziet tijdens elk avontuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays 5x elastiek pistool - geweer - houten pistool - speelgoedpistool - elastiekjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Relaxdays 5x elastiek pistool - geweer - houten pistool - speelgoedpistool - elastiekjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Relaxdays |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Productinformatie
| Kleur | lichtbruin zwart |
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| Merk | Relaxdays |
| EAN | 4052025284367 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025284367 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays 5x elastiek pistool - geweer - houten pistool - speelgoedpistool - elastiekjes aankoopt