Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs
- EAN: 4052025889982
- Categorie(n): Speelkleden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Relaxdays 34-delige speelmat met rand is perfect voor de kinderkamer. Deze puzzelmat zal de creativiteit en verbeelding van je kinderen stimuleren terwijl ze spelen op de comfortabele speeltegels. De vloerpuzzel in de kleur grijs zorgt voor uren speelplezier.
Met een productlengte van 31.50 cm en een productbreedte van 31.50 cm is deze speelmat ruim genoeg voor veel speelplezier. De aanbevolen minimale leeftijd is 3 jaar, terwijl de maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is. De puzzelmat is gemaakt van foam en wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 34 cm, hoogte van 18.5 cm, en lengte van 34 cm. Het verpakkingsgewicht is 1.26 kg.
De speelmat is voorzien van een CE-markering en voldoet aan alle veiligheidseisen. De verpakking bevat geen decoratie. De speelmat is geschikt voor universeel gebruik en wordt geleverd in de kleuren grijs, wit en zwart. Met deze speelmat haal je gegarandeerd plezier en educatie in huis voor je kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,25 voor Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 34,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Foam |
| Merk | Relaxdays |
Productinformatie
| Product lengte | 31.50 cm |
| Product breedte | 31.50 cm |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | grijs wit zwart |
| Materiaal | Foam |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type Speelkleed | Puzzelmat |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 18.5 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.26 kg |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025889982 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Relaxdays 34-delige speelmat met rand - puzzelmat kinderkamer - speeltegels - vloerpuzzel - grijs aankoopt