Red Dragon Inn 3
- EAN: 9780976914471
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom bij Red Dragon Inn 3, waar avonturiers samenkomen voor een nacht vol spanning en sensatie! Keer terug van je queeste, genezen en opgefrist, klaar om te feesten in de Red Dragon Inn. Drink, gok en stoei met je vrienden terwijl je op je Gold let. Als je zonder komt te zitten, beland je misschien in de stallen. Pas op dat je niet te gewond raakt of te dronken wordt, want als je buiten westen raakt, gaat het feest gewoon door zonder jou, nadat ze je hebben beroofd natuurlijk!
Red Dragon Inn 3 introduceert vier nieuwe avonturiers, elk met unieke spelmechanica die nieuwe strategieën toevoegen. Speel het spel alleen of combineer het met andere versies van The Red Dragon Inn voor potjes tot 12 spelers! Wizgille de Knutselaar, Brewmaster Phrenk, Kaylin de Rebel en Serena de Vrome staan klaar om de herberg op zijn kop te zetten met hun eigenaardige vaardigheden en persoonlijkheden.
Ben je klaar om de ultieme avonturier te worden en het spel te winnen? Laat je onderdompelen in de wereld van Red Dragon Inn 3, waar vriendschap en competitie samenkomen voor een onvergetelijke spelervaring. Met een speelduur van 60 minuten en geschikt voor 2-4 spelers vanaf 12 jaar, is dit kaartspel een must-have voor elke liefhebber van thematische en feestelijke spellen. Doe mee en ontdek wie als laatste bewusteloos, maar met Gold, overblijft in de Red Dragon Inn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Red Dragon Inn 3 kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Red Dragon Inn 3 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Red Dragon Inn 3 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Red Dragon Inn 3 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 4 unique 40 card player decks Serena's Piety Chart 1 Piety marker Phrenk's 18 card potion deck Wizgille's 18 card gear deck Kaylin's 12 card Wulfric deck One 30 card Drink deck 4 Player Mats 4 Fortitude markers 4 Alcohol Content markers 50 Gold Coin tokens Rules for playing The Red Dragon Inn 3 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00077455 |
| EAN | 9780976914471 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 9780976914471 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Red Dragon Inn 3 aankoopt