Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar
- EAN: 4005556255245
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek jouw creativiteit met de Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer! Dit prachtige kunstproject is ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen vanaf 12 jaar. Met behulp van genummerde vakjes en hoogwaardige acrylverf op waterbasis maak je eenvoudig een prachtig kunstwerk dat perfect is om in te lijsten en op te hangen.
De set bevat alles wat je nodig hebt: een schilderpaneel met genummerde vakjes, hersluitbare verfpotjes, en een penseel van hoge kwaliteit. Dankzij de gebruiksvriendelijke techniek van schilderen op nummer kunnen ook beginners de kunstenaar in zichzelf ontdekken. Laat je creativiteit de vrije loop en maak unieke schilderijen die je trots kunt tonen!
Met een verpakkingsgewicht van 605 g en een afmeting van 30 cm bij 30 cm is deze schilderset gemakkelijk op te bergen en mee te nemen. Gevormd voor een optimaal schilderplezier, bevat de set geen losse glitters en is hij helemaal vrij van batterijen of stroomvoorzieningen. Dit maakt het een ideale activiteit voor een ontspannen middag thuis of tijdens vakanties.
De Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer is niet alleen leuk, maar is ook gecertificeerd met het CE-kwaliteitslabel. Dit betekent dat het product veilig is voor gebruik en voldoet aan alle Europese normen. Bovendien zijn de instructies in het Nederlands, waardoor je gemakkelijk aan de slag kunt.
Of je nu een ervaren schilder bent of gewoon op zoek bent naar een leuke manier om de tijd door te brengen, deze schilderkit is perfect voor jou. Creëer kunstwerken om te delen met vrienden en familie of houd ze voor jezelf. Ga snel aan de slag met de Ravensburger - Vacation Mode en geniet van een creatieve en ontspannende ervaring!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar kopen voor de prijs van € 28,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar is gemeten op 27-05-2025. De hoogste prijs was € 33,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 24,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 605 g |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Verpakkingsinhoud | Schilderset |
| Personage | Geen personage |
Productinformatie
| EAN | 4005556255245 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Merk | Ravensburger |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal producten per pakket | 1 |
| Bevat losse glitters | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Feestgelegenheid | Geen feestgelegenheid |
| Geslacht | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 605 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type hobby | Schilderen op nummer |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556255245 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger - Vacation Mode - Schilderen op Nummer - Vanaf 12 jaar aankoopt