Ravensburger Triple 3 - kaartspel
- EAN: 4005556207794
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Steeds weer moeten nieuwe triples, dat wil zeggen drie passende kaarten, in een rij worden gelegd. Klinkt simpel? Zou het ook zijn, als niet alle andere spelers tegelijkertijd hetzelfde moeten proberen! Een vlot kaartspel van Ravensburger.
Het Ravensburger Triple 3-kaartspel is geschikt voor kinderen en volwassenen, met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het spel kan met 2 tot 4 spelers worden gespeeld en heeft een gemiddelde speeltijd van 15 minuten. Het is een geluksspel waarbij spelers 64 kaarten in vier verschillende kleuren, vormen en aantallen combineren om triples te vormen. De verpakking bevat ook 2 extra lege kaarten, 12 fiches en spelregels.
Met een verpakkingsgewicht van 0.17 kg is dit kaartspel van Ravensburger gemaakt van karton en heeft het de CE-markering. Het vereist geen batterijen en kan worden gespeeld zonder een app te gebruiken. De verpakking heeft afmetingen van 103 mm breed, 35 mm hoog en 132 mm lang. Dit spel is ideaal voor zowel jongens als meisjes en is beschikbaar in de talen Nederlands en Frans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger Triple 3 - kaartspel kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Triple 3 - kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Triple 3 - kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,45 voor Ravensburger Triple 3 - kaartspel is gemeten op 21-03-2025. De hoogste prijs was € 29,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,55. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | 64 kaarten in vier verschillende kleuren (rood, blauw, paars en geel), vormen (cirkel, ruit, plus en ster) en aantallen (0, 1, 2 en 3) 2 extra kaarten (leeg) 12 fiches, spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 207794 |
| EAN | 4005556207794 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556207794 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Triple 3 - kaartspel aankoopt