De Ravensburger Toren van Pisa Night Edition is een 3D-puzzelgebouw met 216 stukjes. Deze prachtige puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 10 jaar oud. Het pakket weegt 0.53 kg en bevat 216 puzzelstukjes, bouwonderdelen, een lampunit en een handleiding met afbeeldingen. Let op: batterijen zijn niet inbegrepen. Het materiaal van de puzzel is kunststof en de kleur is multicolor. Met een afmeting van 48 cm lengte, 9 cm breedte en 9 cm hoogte is deze Toren van Pisa Night Edition een geweldige toevoeging aan elke puzzelcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Ravensburger Toren van Pisa Night Edition - 3D puzzel gebouw - 216 stukjes kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Toren van Pisa Night Edition - 3D puzzel gebouw - 216 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Toren van Pisa Night Edition - 3D puzzel gebouw - 216 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,87 voor Ravensburger Toren van Pisa Night Edition - 3D puzzel gebouw - 216 stukjes is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 42,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,12. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 216 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 216 puzzelstukjes + bouwonderdelen + lampunit+ handleiding met afbeeldingen. Batterijen zijn niet bij het product inbegrepen. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 125159 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 198 mm |
| Verpakking hoogte | 69 mm |
| Verpakking lengte | 275 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556125159 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Toren van Pisa Night Edition - 3D puzzel gebouw - 216 stukjes aankoopt