Ravensburger Scotland Yard - pocketspel
- EAN: 4005556233816
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Scotland Yard zoekt Mister X! Lukt het hem te vluchten of zullen de detectives hem te pakken krijgen? Een spannend detective spel van Ravensburger in een speciale compacte reisversie, ideaal om mee te nemen op vakantie!
Mister X is in Londen ondergedoken en dus onzichtbaar. Kunnen de detectives van Scotland Yard hem nog op tijd te pakken krijgen? Mister X maakt gebruik van de underground, bus of taxi. Hij kan in zijn vuistje lachen als hij alle detectives om de tuin heeft geleid. Ze zoeken hem bij London Bridge, maar intussen zit hij allang ergens in Hyde Park! Wie wint, Mister X of de detectives? Inhoud: 1 speelbord, 28 tickets, 4 speelfiguren, spelregels.
Vernieuwde reisversie van Scotland Yard bordspel. Mister X is in Londen ondergedoken en dus onzichtbaar. Kunnen de detectives van Scotland Yard hem nog op tijd te pakken krijgen? Mister X maakt gebruik van de underground, bus of taxi. Hij kan in zijn vuistje lachen als hij alle detectives om de tuin heeft geleid. Ze zoeken hem bij London Bridge, maar intussen zit hij allang ergens in Hyde Park! Wie wint, Mister X of de detectives?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Ravensburger Scotland Yard - pocketspel kopen voor de prijs van € 7,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Scotland Yard - pocketspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Scotland Yard - pocketspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,63 voor Ravensburger Scotland Yard - pocketspel is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 16,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 speelbord, 28 tickets, 4 speelfiguren, spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 233816 |
| EAN | 4005556233816 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 185 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556233816 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Scotland Yard - pocketspel aankoopt