Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes
- EAN: 4005556175819
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger Round puzzle Disney Stitch is een kleurrijke legpuzzel met 500 stukjes, ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Met een cartoonthema zal deze puzzel zeker voor veel puzzelplezier zorgen. De puzzel heeft een afmeting van 52 cm in de breedte en lengte, met een hoogte van 0,2 cm. Het verpakkingsgewicht van de puzzel is 0,59 kg. Gemaakt van karton, is deze puzzel van hoogwaardige kwaliteit en geschikt voor zowel jong en oud. Het is een uniseks product met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes kopen voor de prijs van € 10,16. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,16 voor Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes is gemeten op 11-06-2025. De hoogste prijs was € 16,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,83. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17581 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 52 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556175819 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Round puzzle Disney Stitch - Legpuzzel - 500 stukjes aankoopt