Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes
- EAN: 4005555013365
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontsnap uit de realiteit en betreed de betoverende wereld van de Ravensburger puzzel Rosenborg Castle, gelegen in Denemarken. Met 1000 stukjes biedt deze legpuzzel een uitdagende ervaring voor volwassen puzzelliefhebbers die geïntrigeerd zijn door de charme van dit prachtige kasteel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Coolshop
- Bij Bol.com kun je Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 13,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 26,50 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12001336 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 823 cm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555013365 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger - Rosenborg Castle, Denmark - Puzzel - 1000 stukjes aankoopt