Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes
- EAN: 4005556176359
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:54:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari is een kleurrijke legpuzzel met 1000 stukjes, gemaakt van karton. De puzzel heeft het thema cartoon en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met een productbreedte van 50 cm, een producthoogte van 0.62 cm en een productlengte van 70 cm, biedt deze puzzel urenlang plezier voor puzzelliefhebbers. Het is ideaal voor mensen van alle leeftijden, met een aanbevolen minimale leeftijd van 14 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Met een verpakkingsgewicht van 0.84 kg is deze puzzel makkelijk op te bergen en te vervoeren. Deze puzzel komt met een CE-markering en voldoet aan de nodige kwaliteitsnormen voor veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 11,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
- Op dit moment is Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,65 voor Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 23-05-2026. De hoogste prijs was € 26,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,34. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17635 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0.62 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 284 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556176359 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Rearview Mirror puzzel Rearview Mirror puzzle Safari - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt