De Ravensburger puzzel World of Minecraft is een legpuzzel met 1500 stukjes die ideaal is voor zowel kinderen als volwassenen. Het puzzelthema is Cartoon en het personage is Minecraft. De puzzel heeft een kleurrijke Multicolor uitstraling en is gemaakt van karton. Met een afmeting van 60 cm in breedte, 0.2 cm in hoogte en 80 cm in lengte is deze puzzel van hoogwaardige kwaliteit en biedt urenlang puzzelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel World of Minecraft - Legpuzzel - 1500 stukjes kopen voor de prijs van € 27,53. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel World of Minecraft - Legpuzzel - 1500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel World of Minecraft - Legpuzzel - 1500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,29 voor Ravensburger puzzel World of Minecraft - Legpuzzel - 1500 stukjes is gemeten op 01-04-2025. De hoogste prijs was € 36,00 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,71. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel van 1500 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 171897 |
Character
| Personage | Minecraft |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 277 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556171897 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel World of Minecraft - Legpuzzel - 1500 stukjes aankoopt