Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes
- EAN: 4005556128938
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Ravensburger puzzel Wildlife selfie van 300 stukjes kunnen jongens en meisjes vanaf 9 jaar genieten van uren puzzelplezier. Deze kleurrijke legpuzzel met een puzzelthema van dieren is gemaakt van karton en heeft een afmeting van 36 cm bij 49 cm. De puzzel wordt geleverd in een verpakking van 0.50 kg en bevat geen personages. Deze puzzel is ideaal voor kinderen en heeft een CE-markering voor gegarandeerde kwaliteit en veiligheid. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes kopen voor de prijs van € 12,74. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes is gemeten op 31-05-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 300 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 300 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 128938 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556128938 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Wildlife selfie - legpuzzel - 300 stukjes aankoopt