Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes
- EAN: 4005556166077
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu uit Brazilië haal je een prachtige legpuzzel met 2000 stukjes in huis. Deze puzzel is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar en heeft kleurrijke afbeeldingen van de beroemde watervallen in Iguazu. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en zorgen voor urenlang puzzelplezier.
De afmetingen van de verpakking zijn 75 cm (breedte) x 2 cm (hoogte) x 98 cm (lengte), met een gewicht van 1.45 kg. Het thema van de puzzel is landschap en het speelmethode is een legpuzzel. Deze puzzel wordt geleverd zonder meegeleverde accu's/batterijen en is CE gemarkeerd.
De Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu wordt geleverd in een verpakking van 306 mm (breedte) x 58 mm (hoogte) x 433 mm (lengte) en heeft een EAN van 4005556166077. Deze puzzel is een ideaal cadeau voor puzzelliefhebbers en biedt een uitdagende en ontspannende activiteit voor volwassenen van alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,29 voor Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.45 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 2000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 2000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 166077 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Puzzelthema | Landschap |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 306 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 433 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556166077 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Watervallen Iguazu, Brazilië - Legpuzzel - 2000 stukjes aankoopt