Met de Ravensburger puzzel Vakantie op de manege kunnen kinderen genieten van uren puzzelplezier. Deze kinderpuzzel bevat twee puzzels met elk 12 stukjes, wat perfect is voor kinderen vanaf 3 jaar. Zowel jongens als meisjes zullen plezier beleven aan het leggen van deze puzzels met het thema 'Cartoon'. De puzzels zijn verpakt in een kleurrijke verpakking van 0.27 kg en hebben een afmeting van 26 cm x 37 cm x 18 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop
- Bij Coolshop kun je Ravensburger puzzel Vakantie op de manege - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel kopen voor de prijs van € 11,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Vakantie op de manege - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Vakantie op de manege - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,50 voor Ravensburger puzzel Vakantie op de manege - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel is gemeten op 05-09-2025. De hoogste prijs was € 21,99 op 21-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 12 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Twee puzzels van 12 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 51786 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | klantenservice@planethappy.nl |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556051786 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Vakantie op de manege - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel aankoopt