De Ravensburger puzzel Trendy is een kleurrijke legpuzzel met 500 stukjes van karton. Met een afmeting van 36 cm bij 37 cm bij 49 cm is deze puzzel geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 12 jaar. De verpakking weegt 0.50 kg en bevat een puzzel van 500 stukjes. Deze legpuzzel is ideaal voor volwassenen die van een uitdaging houden. De CE-markering zorgt voor kwaliteit en veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Massamarkt Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Massamarkt kun je Ravensburger puzzel Trendy - Legpuzzel - 500 stukjes kopen voor de prijs van € 6,64. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Trendy - Legpuzzel - 500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Trendy - Legpuzzel - 500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,64 voor Ravensburger puzzel Trendy - Legpuzzel - 500 stukjes is gemeten op 05-01-2026. De hoogste prijs was € 8,45 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,81. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 500 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 165872 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556165872 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Trendy - Legpuzzel - 500 stukjes aankoopt