Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel
- EAN: 4005556075966
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig kunnen kinderen urenlang puzzelplezier beleven. Deze kinderpuzzel bestaat uit twee puzzels van elk 12 stukjes, wat perfect is voor kinderen vanaf 3 jaar. Het kleurrijke ontwerp met het personage Peppa Pig zal zowel jongens als meisjes aanspreken. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een afmeting van 26 cm in breedte, 2 cm in hoogte en 18 cm in lengte.
De verpakking bevat twee puzzels van 12 stukjes en weegt in totaal 0.28 kg. Daarnaast is deze puzzel voorzien van CE-markering en voldoet daarmee aan alle geldende veiligheidsnormen. Het is belangrijk op te merken dat deze puzzel niet geschikt is voor kinderen onder de 36 maanden. Dit speelgoed is uitermate geschikt voor kinderen in de leeftijdscategorie van 3 tot 5 jaar oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Dreamland kun je Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,04 voor Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel is gemeten op 19-08-2025. De hoogste prijs was € 12,99 op 05-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 12 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Twee puzzels van 12 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75966 |
Character
| Personage | Peppa Pig |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Varken |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | klantenservice@planethappy.nl |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 275 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556075966 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Thuis bij Peppa Pig - Twee puzzels - 12 stukjes - kinderpuzzel aankoopt